Szczepionki a świńska grypa AH1N1 - kto ma w tym interes

Szczepienia przeciwko grypie.ZANIM ULEGNIESZ PROPAGANDZIE,

zwróć uwagę na poniższe fakty:

Oto tekst, pochodzący od stowarzyszenia “Same o Sobie S.O.S”. Autorem jest dr Maciej T. Zięba


GRYPA - cała prawda o chorobie i o małym zagrożeniu:1. Rocznie na

zwykłą grypę

umiera od 500 do 700 tys. ludzi (z powikłaniami liczba ta dochodzi do 1 miliona), podczas gdy na

świńską grypę zmarło

od początku roku około 6 tysięcy osób, czyli około 140 razy mniej.2. Chociaż śmiertelność nie przekracza 0,5%, przebieg grypy jest stosunkowo łagodny, a liczba ofiar jest 140 razy mniejsza niż na zwykłą grypę, ogłoszono

pandemię

i jest to główny temat w mediach od 7 miesięcy.3. WHO ogłosiło szósty (najwyższy) stopień

pandemii świńskiej grypy

– po stwierdzeniu 18 przypadków śmiertelnych. Mimo, że co roku

na zwykłą grypę umiera 1 milion ludzi

, nigdy z tego powodu nie ogłoszono pandemii, ani masowych szczepień. Ponadto tuż przed ogłoszeniem pandemii WHO obniżyło kryteria, które muszą być spełnione do jej wprowadzenia.

 

 


4. Większość ofiar grypy jest w krajach o

niskim poziomie opieki medycznej

lub tam gdzie dostęp do niej jest ograniczony, np. w USA, gdzie 1/6 obywateli nie ma ubezpieczenia zdrowotnego. 70% przypadków śmiertelnych to Ameryka Północna i Południowa, a kolejne 20% to Azja. Europa – niecałe 5%. Oznacza to, że w krajach, gdzie opieka medyczna jest na dobrym poziomie, grypa ma stosunkowo łagodny przebieg i nie stanowi większego zagrożenia, a u większości chorych nie jest nawet potrzebna hospitalizacja.


5. Na Ukrainie rocznie umiera na zwykłą grypę i jej powikłania 6,5 tysięcy ludzi, co daje około 20 osób dziennie, ale należy pamiętać, że 20 to średnia roczna, a teraz mamy sezon na grypę, kiedy to średnia jest znacznie wyższa niż w pozostałym okresie. Tymczasem od tygodnia mamy potwierdzonych 14 przypadków śmierci z powodu świńskiej grypy, co daje około 2 osoby dziennie.

6.

Śmiertelność na Ukrainie

wynosi w najgorszym razie 0,03%, ale jest to tylko czysta teoria, bo na dobrą sprawę nie wiadomo, ilu naprawdę jest zarażonych nową grypą. Mimo to trwa panika, a media podsycają atmosferę.

7. WHO podaje, że

70% wszystkich zachorowań na grypę (na świecie!) to grypa AH1N1

Oznacza to, że na Ukrainie po tygodniu epidemii powinno być już 630 tys. chorych na AH1N1 (900 tys. zachorowań). Tymczasem chorobę stwierdzono u kilkudziesięciu osób…

 

 


8. W Polsce rocznie na grypę choruje średnio (w ciągu ostatnich 10 lat) około 350 tys. osób, co daje około tysiąca zachorowań dziennie. Jak do tej pory od lipca stwierdzono

200 przypadków AH1N1

co daje nam zachorowalność na grypę AH1N1 w stosunku do zachorowań na zwykłą grypę w tym czasie na poziomie 0,16%. Według WHO powinno to być 70%.

 

 

SZCZEPIONKI:


9. Istnieją potwierdzone informacje o niebezpiecznym składzie szczepionek (między innymi rtęć i skwalen), oraz ich szkodliwym działaniu na ludzi, a w szczególności dzieci (uwaga od S.O.S. – pierwsza epidemia AH1N1 dotknęła USA w latach 70. USA zarządziły wtedy obowiązkowe szczepienia wszystkich obywateli, przerwane po 10 dniach w związku z komplikacjami po przyjęciu szczepionek. Do dziś rząd USA wypłacił ok. 4 mld dolarów odszkodowań w wyniku tych szczepień).


10. Mimo, że przygotowanie szczepionki zajmuje kilka miesięcy,

szczepionka na świńską grypę

pojawiła się już po 2 miesiącach od pojawienia się pierwszych przypadków świńskiej grypy i praktycznie od razu po ogłoszeniu pandemii. Nie ma tu również mowy o jej odpowiednich testach, które też trwają przynajmniej kilka miesięcy.

11. W Szwecji na grypę AH1N1 zmarły do tej pory 3 osoby. Natomiast po masowych szczepieniach prawdopodobnie 4, a kolejne 20 jest w ciężkim stanie. Następne 700 ma poważne komplikacje. Mimo to WHO utrzymuje, że nie stwierdzono przypadku śmiertelnego po podaniu szczepionki, a te są bezpieczne.

 

 


12. W ciągu 2-4 miesięcy, choć brak jakichkolwiek podstaw do paniki, wiele krajów zapowiedziało masowe szczepienia i zamówiło miliony niesprawdzonych szczepionek.


13.

Firmy farmaceutyczne

produkujące szczepionki, są

oficjalnie zwalniane z odpowiedzialności

za ich ewentualne niewłaściwe działanie, w tym za wysoką śmiertelność spowodowaną ich użyciem.


14.

Firmy farmaceutyczne wymuszają na rządach krajów

, z którymi podpisują umowy, utajnianie przed opinią publiczną skutków ubocznych szczepionek oraz ich składu, co samo w sobie jest skandalem.

15. W wielu krajach, w tym w Niemczech i Francji, wybuchły skandale po tym, jak się okazało, że władze oraz wojsko miały otrzymać szczepionki o innym składzie niż zwykli obywatele. Szczepionki dla elit i służb porządkowych nie zawierały między innymi rtęci i skwalenu oraz innych substancji, które budzą największe obawy.

16. W większości krajów

lekarze i środowiska medyczne odmawiają szczepienia się przeciwko grypie AH1N1

. W Polsce tylko 5 % lekarzy deklaruje, że się zaszczepi, a ponad połowa kategorycznie stwierdza że tego nie zrobi. Mimo to trwa wielka kampania, nakłaniająca społeczeństwa poszczególnych krajów do szczepień. Uczestniczą w niej między innymi ONZ, WHO oraz Komisja Europejska, a także rządy poszczególnych krajów.17. Wielu członków Rady Doradczej przy WHO ma powiązania z firmami farmaceutycznymi, natomiast Europejska Agencja Medyczna, która podjęła decyzje o zatwierdzeniu szczepionek przeciwko AH1N1 w Europie, jest w 2/3 finansowana przez te firmy. Co więcej, jedna z głównych instytucji lobbystycznych (Europejska Grupa Badawcza), będąca również doradcą WHO, na 3 miesiące przed pojawieniem się grypy w Meksyku, zorganizowała sympozjum pod hasłem walki z pandemią. Wśród sponsorów tej grupy są wszyscy trzej producenci szczepionek przeciwko grypie AH1N1.18. Firma Baxter – jeden z głównych producentów szczepionek – złożyła wniosek o

opatentowanie szczepionki

przeciwko AH1N1 w sierpniu 2008, czyli na pół roku przed epidemią tej grypy w marcu tego roku w Meksyku.


19. W lutym firma Baxter wysłała do Czech szczepionki na grypę sezonową. Ponieważ wydarzył się wypadek, zostały one poddane badaniom w czeskich laboratoriach. Wszystkie zwierzęta laboratoryjne, którym je podano, zdechły. Jak się okazało, szczepionka zawierała wirus AH5N1 (znacznie bardziej niebezpieczny od AH1N1 – śmiertelność na poziomie 60%). Gdyby nie wypadek, wirus został by zaaplikowany w Czechach jako zwykła szczepionka!


20. Wszystkich tych informacji nie usłyszysz w polskich mediach. Czy to normalne? Jeśli uważasz, że nie, to odpowiedz sobie na pytania:


1. Czy jest możliwe, że w innych sprawach (np. polityka) stosowane są podobne mechanizmy ze strony mediów i że jesteś poddawany manipulacji?


2. Czy jest możliwe, ze twoje poglądy mogą być efektem manipulacji i nie oddają prawdziwej sytuacji?


3. Czy warto wierzyć mediom, które w ten sposób działają?

Jeżeli uważasz ze powyższa informacja okazała się dla ciebie przydatna – przekaż ją innym!