Wisła - domek całoroczny Mendelmax

Całoroczny, pokryty gontem, drewniany dom z lat 30-stych po kapitalnym remoncie, o wysokim standardzie, położony na malowniczej działce z prywatnym lasem (1ha), polaną i dwoma strumieniami. Zlokalizowany tuż przy głównej drodze, co gwarantuje łatwość dojazdu nawet w najgorszych warunkach zimowych. Stacja kolejowa i przystanek autobusowy oddalone o kilkaset metrów. W niedalekiej odległości wyciągi narciarskie i trasy biegowe.

Powierzchnia do wynajęcia ok. 130 metrów kwadratowych na dwóch piętrach (4 sypialnie, salon z TV cyfra +, jadalnia na 10 osób, duża wyposażona kuchnia, dwie łazienki. Pralka i zmywarka.). Czysta woda z własnej studni, ogrzewanie gazowe, obiekt strzeżony (solid security), instalacja przeciwpożarowa (zakaz palenia wewnątrz budynku).

Możliwość komfortowego zakwaterowania 8-10 osób (dodatkowe osoby wg. indywidualnych ustaleń), na parceli miejsca parkingowe (ogrodzone), dodatkowe atrakcje (ogniska itd.) po indywidualnych ustaleniach. Dom z racji na zabytkową architekturę nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Domek wynajmujemy tylko w całości, na okres nie krótszy niż 5 dni. W okresach świątecznych indywidualne ustalenia warunków pobytu. Preferowany kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych.

 

http://mendelmax.spanie.pl/