W najbliżyszy weekend na warszawskich Bielanach

Zawody organizowane są w multimedialnym centrum Mediateka START-META na warszawskich Bielanach w sobotę 14 maja. Zasady są proste. Uczestnicy konkursu powinni przyjść w kolorowych koszulkach, sukienkach, dżinsach i w kolorowych włosach. Dużym atutem będzie też kolorowy nastrój i uśmiech. Inaczej o kolorowe zdjęcie będzie trudno i zwycięstwo w zawodach na najbardziej kolorową rodzinkę i oryginalnych kumpli przypadnie innym.

Zawody zaczynają się o godz. 10.30 i będą trwać do godz. 15.30. W tym czasie profesjonalni fotografowie będą robić uczestnikom konkursów zdjęcia, które chwilę potem z wykorzystaniem oryginalnych tuszy HP będą drukowane na fotograficznym papierze.

Osoby otrzymają na pamiątkę wydrukowane zdjęcia, a przy okazji staną przed szansą wygrania głównej nagrody - urządzenia drukującego HP Photosmart Ink Advantage eAIO, które o godz. 15.30 trafi w ręce najbardziej oryginalnej rodzinki i pary najbardziej oryginalnych kumpli.  

Nie będzie to jednak jedyna okazja do wygrania drukarki HP Photosmart. Po zalogowaniu się na komputerach dostępnych w multimedialnym centrum Mediateka będzie można wziąć udział w quizie z inkologii. Nagroda przypadnie osobie, która zdobędzie najwięcej punktów w najkrótszym czasie.

W tym przypadku zadanie będzie wprawdzie trudniejsze niż udział w sesji fotograficznej, uczestnicy wszakże będą musieli wykazać się dodatkową wiedzą o drukowaniu i kolorach, ale dla chcącego nic trudnego! Tuż przed quizem każda osoba może wziąć udział w otwartych lekcjach z inkologii, podczas których w niebanalnej formule dowie się niebanalnych informacji. Choćby o tym, jak można stworzyć 73 miliony kolorów.

 

Udział w lekcjach z inkologii powinien się przydać wielu warszawiakom. Jeszcze kilkanaście lat temu elektronika była dobrem luksusowym. Dziś np. urządzenia drukujące goszczą w ponad 40 proc. domów w Polsce. Drukujemy nie tylko materiały związane z pracą, ale coraz częściej także zdjęcia, więc warto dowiedzieć się, na co zwracać uwagę, by tego typu wydruki były najwyższej jakości. Nie jest to trudne. Wszystkiego będzie można się dowiedzieć w kilka chwil spędzonych w multimedialnym centrum Mediatece START-META w sobotę 14 maja.  

Serdecznie zapraszamy.